Hakkında Nilfisk | Nilfisk

BİZİM HİKAYEMİZ

Nilfisk, P. A. Fisker ve H. M. Nielsen tarafından orijinal adı Fisker & Nielsen olarak Danimarka’da kuruldu. İsim daha sonra her iki kurucunun isimlerinin bir kombinasyonu olan “Nilfisk” oldu.

Nilfisk, en yüksek kalitede ürünler üretme vizyonu üzerine kurulmuştur. 100 yılı aşkın bir süredir, yenilikçi çözümlerle dünya çapındaki müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına uyum sağladık.

Bugün Nilfisk, yüksek basınçlı yıkayıcılar, ıslak ve kuru elektrikli süpürgelerin yanı sıra profesyonel temizlik ekipmanları da dahil olmak üzere geniş bir birinci sınıf tüketici temizlik ürünleri yelpazesi sunmaktadır.

NILFISK MARKA TAAHHÜDÜ
TEMİZLİK ARTIK ÇOK KOLAY

AKILLI TEMİZLİK

Tüketici odaklı düşünceyle geliştirilen sezgisel ve verimli cihazlar.

TEMİZ TASARIM

Ürünler göründükleri kadar sade ve akıllılar.

YÜKSEK KALİTE ÜRÜNLER

Birinci sınıf bir his, ses, görünüm ve dayanıklılık.

Şirketin dönüm noktaları

Tarih boyunca teknolojinin potansiyeli

Zaman çizelgemizin de gösterdiği gibi, 1906 yılından bu yana yenilikçi temizlik çözümlerini pazara sunmaya ve sektör lideri olmak için işimizi büyütmeye kararlıyız.

1906

O GÜNDEN BUGÜNE

NILFISK’E GÜVENEN ŞİRKETLER

Nilfisk, yıllar içerisinde bir dizi önemli markayı desteklemiştir. 1969’dan bu yana Nilfisk, NASA’ya uzay mekiklerindeki zararlı tozları temizlemesi için temizlik ekipmanı sağlıyor.

Nasa cleaning rocket in 1970 with high pressure washer

SON TV REKLAMIMIZI İZLEYİN

NILFISK TV’DE

“Yüksek basınçlı yıkayıcılar için yepyeni bir standart getiriyoruz.” Son TV reklamımızda, yeni Core tüketici tipi yüksek basınçlı yıkama makinelerimizi sergiliyoruz.

NILFISK TARİHÇESİ

POSTER İLANLARI

Son 100 yıldaki en ikonik afiş reklamlarımıza göz atın. Zamanla her şey nasıl da değişmiş