O spoločnosti Nilfisk | Nilfisk

NÁŠ PRÍBEH

Spoločnosť Nilfisk založili v Dánsku P. A. Fisker a H. M. Nielsen pôvodne pod názvom Fisker & Nielsen. Kombináciou mien obidvoch zakladateľov sa názov neskôr zmenil na Nilfisk.

Spoločnosť Nilfisk bola založená s víziou výroby produktov najvyššej kvality. Za viac ako 100 rokov sme sa prostredníctvom inovatívnych riešení prispôsobili meniacim sa potrebám našich zákazníkov na celom svete.

V súčasnosti spoločnosť Nilfisk ponúka rozsiahly sortiment prémiových spotrebiteľských čistiacich produktov vrátane vysokotlakových čističov, vysávačov na mokré a suché vysávanie, ako aj profesionálne čistiace zariadenia.

PRÍSĽUB ZNAČKY NILFISK
ZJEDNODUŠENÉ ČISTENIE

ROZUMNÉ ČISTENIE

Intuitívne a účinné spotrebiče vyvinuté s ohľadom na zákazníka.

ČISTÝ DIZAJN

Produkty vyzerajú také jednoduché a inteligentné, aké naozaj sú.

VYSOKOKVALITNÉ PRODUKTY

Odolné s prémiovým vyhotovením, zvukom a vzhľadom.

MÍĽNIKY SPOLOČNOSTI

Potenciál technológie v histórii

Ako ukazuje naša časová os, od roku 1906 sa usilujeme prinášať na trh inovatívne čistiace riešenia a rozširovať našu spoločnosť pre vedúcu pozíciu v odvetví.

1906

ODVTEDY AŽ PODNES

ZNAČKY, KTORÉ DÔVERUJÚ SPOLOČNOSTI NILFISK

Spoločnosť Nilfisk už roky podporuje množstvo významných značiek. Spoločnosť Nilfisk od roku 1969 poskytuje čistiace zariadenia pre NASA na odstraňovanie škodlivého prachu z jej vesmírnych lodí.

Nasa cleaning rocket in 1970 with high pressure washer

SLEDUJTE NAŠU NAJNOVŠIU TELEVÍZNU REKLAMU

NILFISK V TELEVÍZII

„Uvádzame úplne nový štandard pre vysokotlakové čističe.” V našej najnovšej televíznej reklame ukazujeme náš nový hlavný rad spotrebiteľských vysokotlakových čističov.

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI NILFISK

REKLAMNÉ PLAGÁTY

Pozrite si naše najkultovejšie reklamné plagáty za uplynulých 100 rokov. Časy sa ozaj menia.