O společnosti Nilfisk | Nilfisk

O společnosti Nilfisk

Přední globální dodavatel profesionálních čisticích prostředků a služeb.

Vyplňte formulář a my Vám co nejdříve odpovíme.

Za účelem zpracování vaší žádosti může být nutné, aby společnost Nilfisk vaše údaje sdělila dalším společnostem v globální skupině Nilfisk Group. Odesláním níže uvedené žádosti souhlasíte s tím, že společnost Nilfisk A/S a její příslušné globální přidružené společnosti mohou sdílet a zpracovávat vaše osobní údaje za účelem vyřešení vašeho dotazu, včetně případného odeslání vašich údajů mimo Evropský hospodářský prostor (EHP).

Spinner

O Nilfisk Group

Světový lídr v oblasti udržitelných čisticích zařízení

Od roku 1906 se společnost Nilfisk zaměřuje na výrobu a prodej profesionálních čisticích produktů nejvyšší kvality po celém světě.

V současnosti společnost Nilfisk nabízí rozsáhlou řadu prémiových čisticích zařízení a je důvěryhodným poskytovatelem poprodejních služeb pro profesionální trh a spotřebitelské produkty. Jsme globální společnost působící ve více než 40 zemích se 4 700 zaměstnanci a naše výrobky se prodávají ve více než 100 zemích. Udržitelnost je nedílnou součástí všeho, co děláme. Zavázali jsme se dekarbonizovat naše podnikání v oblastech 1, 2 a 3, abychom v tomto odvětví určili udržitelné čisticí produkty.


Navštivte naše globální webové stránky, kde se dozvíte více: