4. MARCA 2014

Přichází Nilfisk-ALTO pro cycling

20. února 2014 proběhlo v prostorách společnosti Nilfisk-Advance s.r.o. tisková konference na které jsme představili nový cyklistický tím Nilfisk-ALTO pro cycling.
Nilfisk-Advance se stal novým generálním partnerem týmu, který hodlá navázat na dlouholeté úspěchy které tým dosáhl v minulosti pod značkou Toyota Dolák, Nissan Dolák a Volvo Auto Hase. Manažerem týmu je Jan Hruška, dlouholetý závodní cyklista a také člen elite týmu, který na sezonu 2014 tvoří Tomáš Tvrdík, loňský vítěz Cyklomaraton Tour, biker a krosař Michal Malík a mistryně republiky v silniční časovce do vrchu Anna Šmídová. Tým také tvoří široká základna hobby jezdců. Česko-Slovensko-Dánský cyklistický tým se bude zúčastňovat závodů nejen v ČR, ale také na Slovensku.
Cyklistika výborně zapadá do celosvětové koncepce společnosti Nilfisk-Advance v oblasti marketingu. Prostřednictvím cyklistiky budeme nejen prezentovat naši značku, ale také podporovat tenhle populární sport.
Odkaz na článek z tiskové konference: http://mtbs.cz/clanek/jan-hruska-predstavil-smele-plany-s-novym-tymem-nilfisk-alto/kategorie/tymy-a-kluby
Stránka týmu: www.nacycling.cz
FB: www.facebook.com/nilfiskaltoprocycling