Nilfisk Outdoor medarbeidere

Kontakt oss hvis du har spørsmål eller kommentarer vedrørende våre Nilfisk Outdoor produkter eller serviceytelser.

  
Henrik Munk
Henrik Munk
Salgssjef for Nordic
T: +45 61 20 46 25
Henrik.Munk@nilfisk-outdoor.com​


  


  

  

   

  
Erling Enevoldsen
Erling Enevoldsen
Salgskonsulent Danmark
T: +45 40 29 49 54
Erling.Enevoldsen@nilfisk-outdoor.com

  
Claes Nilsson
Claes Nilsson
Salgskonsulent Sverige
T: +46 767 99 13 00
claes.nilsson@nilfisk.com​​

  
 ​  

     
Jette Eriksen
Jette Eriksen
Salgskoordinator
T: +45 96 63 06 60
Jette.Eriksen@nilfisk-outdoor.com
Charlotte D. Hansen
Charlotte D. Hansen
Marketingkoordinator

T: +45 40 70 06 81
Charlotte.D.Hansen@nilfisk-outdoor.com​  ​

 

  ​

   

​​

  
Dag Vilster Petersen
Dag Vilster Petersen
Teknisk Supportsjef
Dag.Petersen@nilfisk-outdoor.com​

  
Thomas Kamp Villadsen
Thomas Kamp Villadsen
Teknisk supporter
Thomas.Villadsen@nilfisk-outdoor.com​


Ib Englev
Ib Englev
Teknisk ingeniør
Ib.Englev@nilfisk-outdoor.com​

   

 ​​
Kontakt teknisk support på T: +45 41 10 14 88​
​​​​​