Nilfisk Ukraine | Nilfisk

ЛАСКАВО ПРОСИМО В NILFISK

УКРАЇНА

МІСЦЕВИЙ ОФІЦІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ПРОДУКТІВ ТА ЇХ ПІДТРИМКА

ПРОФЕСІЙНЕ КЛІНІНГОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Nilfisk пропонує широкий вибір професійних рішень і пропозицій післяпродажного обслуговування для підтримки ваших цілей. Завдяки широкому портфоліо, що включає засоби для догляду за підлогою, пилососи, мийки високого тиску та інноваційне роботизоване обладнання, ми можемо допомогти гарантувати, що у вас є потрібні інструменти для будь-якого завдання. А завдяки місцевому обслуговуванню, яке підтримується глобальною мережею експертів, ви можете розраховувати на те, що кожне рішення забезпечить оптимальну продуктивність від початку до кінця протягом усього життєвого циклу.

Ознайомтеся з нашими каталогами продукції нижче та зверніться до місцевого представника Nilfisk для отримання додаткової інформації.

СКАЧАТИ КАТАЛОГИ

Отримайте огляд сервісних пропозицій Nilfisk і дізнайтеся, як ми оптимізуємо продуктивність обладнання, щоб допомогти вам досягти ваших бізнес-цілей за коротший час і з меншими витратами.

Search for product manuals


You can find product manuals and factsheets on the products' own pages. Use the search below to find your product.
КАТЕГОРІЇ ПРОДУКЦІЇ
Отримайте огляд сервісних пропозицій Nilfisk і дізнайтеся, як ми оптимізуємо продуктивність обладнання, щоб допомогти вам досягти ваших бізнес-цілей за коротший час і з меншими витратами.
Scrubber Dryer Nilfisk
Підлогомийні машини
Роки передового досвіду в галузі навчили нас виготовляти відмінні підлогомийні машини, які забезпечують ефективне очищення з високою продуктивністю. Ви можете покластися на наші підлогомийні машини на весь максимальний термін служби, низькі витрати на обслуговування та надзвичайну простоту використання.
Commercial Vacum
Професійні пилососи
Nilfisk пропонує широкий асортимент професійних пилососів, забезпечуючи професіоналів із прибирання вірним рішенням для будь-якого завдання. Наш асортимент пилососів охоплює все: від звичних пилососів для сухого прибирання до вертикальних і портативних наплічних, а також акумуляторних пилососів і пилососів для вологого та сухого прибирання.
Carpet Cleaners
Апарати для чищення килимів
Екстрактори для килимів Nilfisk допомагають підтримувати текстиль, як-от килими, крісла чи автомобільні сидіння, чистими та бездоганними. Вони прості в експлуатації та мають максимальну потужність всмоктування для чудових результатів очищення.
Single Disc
Однодискові прибиральні машини
Nilfisk пропонує потужні та прості в управлінні однодискові машини для різноманітних завдань. Доступні три версії: низька швидкість для вологого прибирання; висока швидкість полірування; і подвійна швидкість, яка пропонує обидві можливості.
Burnishers
Полірувальні машини
Полірувальники Nilfisk забезпечують відмінний догляд за глянцевими підлогами, а також можуть допомогти відновити ці підлоги. Ми пропонуємо три версії: з кабелем для невеликих приміщень, а також ручні з акумуляторним живленням і машини з сидінням для більших приміщень.
Sweepers
Підмітальні машини
Підмітальні машини Nilfisk допоможуть вам зібрати сміття, тримаючи пил під контролем. Наш асортимент пропонує безпилове підмітання для будь-яких площ, як внутрішніх, так і зовнішніх. Підмітально-прибиральні машини Nilfisk розроблені, щоб витримувати важкі умови роботи. Вони довговічні та забезпечують високу продуктивність.

Заплануйте зустріч чи демонстрацію

Дозвольте нам допомогти досягти ваших бізнес-цілей. Зв’яжіться з нами, щоб обговорити, як ми можемо допомогти вашим потребам у прибиранні.