Nilfisk Outdoor medarbejdere

Kontakt os, hvis du har spørgsmål eller kommentarer vedrørende vores Nilfisk Outdoor produkter eller serviceydelser.

  
Henrik Munk
Henrik Munk
Salgschef for Nordic​
T: +45 61 20 46 25
Henrik.Munk@nilfisk-outdoor.com​


  


  

  

   

  
Erling Enevoldsen
Erling Enevoldsen
Salgskonsulent Danmark
T: +45 40 29 49 54
Erling.Enevoldsen@nilfisk-outdoor.com

  
Roar Sørlie
Roar Sørlie
Salgskonsulent Norge
T: +47 90 18 80 33
roar.soerlie@nilfisk.com​

  
Claes Nilsson
Claes Nilsson
Salgskonsulent Sverige
T: +46 767 99 13 00
claes.nilsson@nilfisk.com​  

       
Jette Eriksen
Jette Eriksen
Salgskoordinator
T: +45 96 63 06 60
Jette.Eriksen@nilfisk-outdoor.com​
Charlotte D. Hansen
Charlotte D. Hansen
Marketingkoordinator
T: +45 40 70 06 81
​Charlotte.D.Hansen@nilfisk-outdoor.com

   

   

​​

  
Dag Vilster Petersen
Dag Vilster Petersen
Teknisk Supportchef
Dag.Petersen@nilfisk-outdoor.com

  
Thomas Kamp Villadsen
Thomas Kamp Villadsen
Teknisk supporter
Thomas.Villadsen@nilfisk-outdoor.com


Ib Englev
Ib Englev
Teknisk ingeniør
Ib.Englev@nilfisk-outdoor.com​

   

 ​​
Kontakt teknisk support på T: +45 41 10 14 88​
​​